М Е Д И Ц И Н А

 

 
 

 

Урядова програма «Доступні ліки»

Перевірте наявність ліків, закуплених за бюджетні кошти, у своїй лікарні

Віньковецька центральна районна лікарня  

КНП «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги»

Медичні послуги у Віньковецькому районі надаються двома установами: Віньковецькою центральною районною лікарнею та КНП «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги».
У Віньковецькій центральній районній лікарні функціонують тринадцять відділень:
-інформаційно-аналітичне, приймальне, терапевтичне, неврологічне, дитяче, інфекційне, загально-хірургічне, акушерсько-гінекологічне, рентгенологічне, фізіотерапевтичне, зубопротезне відділення, відділення анестезіології та інтенсивної терапії, амбулаторно-консультативне відділення.
Медичні послуги надає: клініко-діагностична лабораторія, кабінет функціональної діагностики, кабінет УЗД, кабінет профоглядів.
Медичну допомогу надають: 46 лікарів.
На базі Віньковецької ЦРЛ проводиться ендопротезування кульшових суглобів, проводяться хірургічні втручання з використанням лапароскопа. Функціонує кабінет «Довіра», працівники якого проводять роботу з профілактики та боротьби зі СНІДом, надають спеціалізовану медичну допомогу людям, які живуть з ВІЛ, і проводять тестування з метою виявлення ВІЛ-інфекції.
В 2018 році відкрито палату для лікування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.
КНП «Віньковецький центр первинної медико-санітарної допомоги» надає медичну допомогу на первинному рівні за спеціальностями «загальна практика-сімейна медицина» та «педіатрія».
В складі Центру функціонує 6 амбулаторії та 22 фельдшерських пункти.
Амбулаторії працюють в: смт.Віньківці, с.Зіньків, с.Осламів, с.Женишківці, с.Майдан-Олександрівський, с.Дашківці.  Медична допомога в амбулаторіях надають  11 сімейних лікарів та 1 лікар-педіатр. До кінця 2018 року планується відкриття амбулаторії в с.Охрімівці.
На фельдшерських пунктах медичну допомогу надають фельдшера. Мережа розташування фельдшерських пунктів: с. Великий Олександрів, с.Карижин, с.Подолянське, с.Петрашівка, с.ПилипиОлександрівські, с.Карачіївці, с.Майдан-Карачієвецький, с.Говори, с.Ломачинці, с.Зоряне, с.Калюсик, с.НовіНетечинці, с.СтаріНетечинці, с.Гоголі, с.Охрімівці, с.СлобідкаОхрімовецька, с.Адамівка, с.Грим`ячка, с.Станіславівка, с.Пирогівка, с.Покутинці, с.Яснозір`я.
Триває процес укладання декларацій з лікарем. Станом на 01.08.2018 року більше 14 тис. жителів району обрали свого сімейного лікаря та уклали з ним декларацію.

 


Календарь
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Зодіак: Стрелец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація