В І Д Д І Л      К У Л Ь Т У Р И

 

 




 

 

Кількість:

Один.

Кількість працюючих
чол.

Філармоній

-

-

Консерваторій

-

-

Театрів

-

-

Кінозалів

-

-

бібліотек                   

30

42

закладів культури клубного типу    

Один

Кількість працюючих

музеїв (включаючи філіали)

16

1

будинків культури

16

31

центрів дозвілля

-

сільських клубів

15

13

клубів за інтересами

39

учасників 369

дитячих музичних шкіл

-

дитячих шкіл мистецтв

1

24

дитячих художніх шкіл                  

-

-

На державному обліку пам'яток культурної спадщини у Віньковецкому районі знаходяться:

Історії

41

Архітектури

6

Культури

-

Природи

-

Археології

5

Монументального мистецтва

4

 

       У Віньковецькому районі працює 7 аматорських колективів, які носять звання «народний»:
- народний аматорський оркестр духових інструментів РБК (керівник Мазур І.Л.);
- народний аматорський оркестр народних інструментів ДШМ (керівник Коцемір О.А.);
- народний аматорський театр РБК (в.о. директора Ялтусевич О.М.);
- народний аматорський ансамбль  народної  пісні  РБК  (керівник
Пустова Г.П.);
- народний аматорський фольклорно-етнографічний ансамбль «Джерело»
с. Пилипи-Олександрівські (керівник Олендра Є.І.);
- народний аматорський  духовий сікстет РБК (керівник Рудий А.П.);
- народний аматорський ансамбль української пісні «Яблуневий цвіт»
с. Осламово (керівник Дебеляк І.Г.).

        3 колективи носять звання «зразковий»:
- зразковий ансамбль ДШМ «Калинонька» с. Дашківці (керівник Герасимчук А.В.).
- зразковий хореографічний ансамбль дитячої школи мистецтв "Чарівний каблучок" (керівник Лемешева О.Г.)
- зразковий фольклорний ансамбль "Джерельце" село Пилипи Олексадрівські (керівник Олендра Є.І.)

Протягом 2014 року проведено заходи з нагоди відзначення державних, професійних свят, пам'ятних дат та ювілеїв:
- цикл новорічних і різдвяних заходів;
- заходи до Дня Соборності України та Свободи України;
- заходи до Дня Святого Валентина;
- урочистості до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав;
- районне свято Масляниці «В гості на млинці»;
- заходи з відзначення 170-ї річниці від дня народження М. Лисенка;
- заходи до 198-ї річниці від дня народження Т.Г. Шевченка;
- урочистості з нагоди відзначення Міжнародного жіночого дня;
- обласне фолькльорне свято та ярмарок «Великодні дзвони»;
- заходи до дня Чорнобильської трагедії;
- урочистості з нагоди відзначення Дня Перемоги у  Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр.;
- творчий звіт ДШМ;
- заходи до Міжнародного Дня захисту дітей;
- заходи до Дня Молоді;
- урочистості з нагоди відзначення Дня Конституції України;
- фольклорне свято «Купала на Йвана»;
- урочистості з нагоди відзначення Дня Державного прапора України, Дня Незалежності України;
- заходи до 90-річчя від дня народження письменника, педагога М.Магери;
- заходи до Міжнародного Дня музики;
- заходи до Дня українського козацтва;
- заходи з нагоди відзначення 68-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників;
- урочистості з нагоди Дня працівників сільського господарства;
- День пам'яті жертв голодоморів та політичних репресій;
- заходи до Міжнародного дня інвалідів.
У клубних закладах району працює 39 клубів за інтересами, в них учасників 376 чол.

Мережа закладів культури і мистецтва
Віньковецького району

  1. Районний будинок культури – в.о. районного будинку культури Ялтусевич Ольга Михайлівна тел. 2-18-32
  2. Дитяча школа мистецтв – директор Бідюк Ігор Миколайович

тел. 2-19-34

  1. Центральна районна бібліотека – директор Нетреба Людмила Мойсеївна тел. 2-13-36
  2. Бібліотекар І категорії  с. Грим ׳ячка - Голенко Марія Василівна
  3. Завідуюча бібліотекою с. П-Олександрівські - Кухарська Тетяна Василівна
  4. Завідуюча бібліотекою с.Покутинці - Демидас Марія Іванівна

 тел.2-85-27

  1. Завідуюча бібліотекою с.Петрашівка - Побута Неля Адамівна
  2. Завідуюча бібліотекою с.Адамівка - Чорна Людмила Василівна
  3. Завідуюча бібліотекою с.Подолянське -Моспан Сніжана Михайлівна
  4. Завідуючий бібліотекою с.Зоряне – Гречаник Вадим Миколайович
  5.  Завідуюча бібліотекою с.Охрімівці - Петрановська Оксана Олексіївна
  6.  Завідуюча бібліотекою с.Осламів - Погонець Марія Віталіївна
  7.  Завідуюча бібліотекою с.Яснозір ׳я - Ткачук Оксана Анатоліївна

 тел. 2-71-18

  1.  Завідуюча бібліотекою с.Зіньків - Савіцька Валентина Іванівна тел. 2-51-81
  2.  Завідуюча бібліотекою с.Мд-Віньковецький – Садловська Олена Тадеушівна
  3.  Завідуюча бібліотекою с.Сл. Охрімовецька - Процюк Юлія Станіславівна
  4.  Бібліотекар І категорії  с.Ст. Нетечинці - Лиса Світлана Антонівна
  5.  Завідуюча бібліотекою с.Зіньків № 2 - Гудима Людмила Євгенівна
  6.  Завідуюча бібліотекою с.Женишківці - Майданюк Надія Миколаївна
  7.  Бібліотекар І категорії  с.Говори - Харкалюк Люба Петрівна
  8.  Бібліотекар І категорії  с.Пирогівка - Молода Ніна Іванівна
  9.  Завідуюча бібліотекою с.В-Олександрів - Коржак Галина Іванівна
  10.  Завідуюча бібліотекою с.Карачіївці – Слободян Надія Анатоліївна
  11.  Завідуюча бібліотекою с. Мд-Олександрівський - Тарасюк Валентина Анатоліївна
  12.  Завідуюча бібліотекою с.Станіславівка - Пиріжок Галина Петрівна
  13.  Завідуюча бібліотекою с.Карижин - Онофрійчук Наталія Дмитрівна
  14.  Завідуюча бібліотекою с. Дашківці - Левкова Валентина Михайлівна тел. 2-73-99
  15.  Бібліотекар І категорії  с.Н-Нетечинці –Шкапоїд Людмила Володимирівна
  16.  Бібліотекар І категорії  с.Калюсик - Пазюк Ганна Василівна
  17.  Бібліотекар І категорії  с.Гоголі - Засаднюк Тамара Анатоліївна
  18.  Бібліотекар І категорії  с. Ломачинці - Півторак Наталія Петрівна
  19.  Директор В-Олександрівського СБК – Герасимчук Вадим Миколайович
  20.  Директор Грим'яцького СБК – Вальков Віталій Вікторович
  21.  Директор Говорівського СБК - Баранецький Володимир Адвертович
  22.  Директор Дашковецького СБК - Бондар Дмитро Миколайович 
  23.  Директор Женишковецького СБК – Жолкевська Неоніла Петрівна
  24.  Директор Зіньківського СБК - Биць Валентина Василівна
  25.  Директор Карачіївецького СБК - Яцев Віктор Анатолійович
  26.  Директор Мд-Олександрівського СБК - Романюк Галина Григорівна
  27.  Директор Н-Нетечинецького СБК - Корокозов  Михайло Володимирович
  28.  Директор Осламівського СБК - Дебеляк Іван Григорович
  29.  Директор Охрімовецького СБК - Кошовий В’ячеслав Михайлович
  30.  Директор П-Олександрівського СБК - Руда Галина Вікторівна
  31.  Директор Покутинецького СБК – Січкар Валерій Михайлович
  32.  Директор Яснозірського СБК - Чернявський Сергій В’ячеславович
  33.  Директор Петрашівського СБК - Приступа Тетяна Вікторівна
  34.  Завідуючий клубом с. Адамівка -  Трембовецький Олександр Васильович
  35.  Завідуюча клубом с. Зоряне - Нікольчак Лілія Миколаївна 
  36.  Завідуючий клубом с. Калюсик -  Сьомко Валентина Василівна
  37.  Завідуюча клубом с. Карижин - Бучуляк Тетяна Анатоліївна
  38.  Завідуюча клубом с. Ломачинці - Жучковська Людмила Миколаївна
  39.  Завідуюча клубом с. Мд-Віньковецький - Мельник Тетяна  Олексіївна
  40.  Завідуюча клубом с. Пирогівка -  Колісник Станіслава Олександрівна 
  41.  Завідуюча клубом с. Ст-Нетечинці - Коваль  Ніла Філімонівна
  42.  Завідуюча клубом с. Станіславівка -  Багрійчук Людмила Іванівна
  43.  Завідуючий клубом с. Сл. Охрімовецька -Цимбалістий Микола Васильович
  44.  Завідуюча клубом с. Фащіївка- Гончар Марія Степанівна
  45.  Завідуюча клубом с. Гоголі - Суха Валентина Василівна
  46.  Завідуюча клубом с. Зіньків № 2 - Петльована Галина Олексіївна

 


Календарь
Жовтень 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Зодіак: Скорпіон
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація
2017 рік