Запобігання корупції

 

 
 

 
 
 
 
 
 

Конфлікт інтересів: треба знати!

Національне агентство з питань запобігання корупції   проводить інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».
В межах інформаційної кампанії НАЗК спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.
Особливістю курсу є його орієнтування на більшість суб’єктів Закону України «Про запобігання корупції» (Президент України, Голова Верховної Ради України, Прем’єр-міністр України, міністри, народні депутати, державні службовці, посадові особи місцевого самоврядування, військові посадові особи, посадові особи юридичних осіб публічного права та ін.), потенційних викривачів (осіб, які можуть повідомити про можливі факти порушень Закону), а також має практичну спрямованість.
Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися  з  будь-якого  комп’ютера  з  підключенням  до  мережі  Інтернет.
Для участі в ньому необхідно зайти на сайт «Прометеус»: https://prometheus.org.uа , на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» (постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3 ) та зареєструватися.
Курс є повністю безкоштовним.

Аналітична довідка
про заходи з протидії корупції в райдержадміністрації

Віньковецька районна державна адміністрація з метою забезпечення виконання завдань передбачених Законом України «Про запобігання корупції» у межах своїх повноважень проводить відповідні заходи, спрямовані на виявлення обставин, що містять передумови до можливих порушень спеціальних обмежень передбачених вказаним Законом.
Апаратом райдержадміністрації проводились апаратні навчання по вивчення антикорупційного законодавства, також роз’яснення статей Закону, які передбачають спеціальні обмеження.
Затверджено перелік посад державних службовців апарату райдержадміністрації та її структурних підрозділів щодо яких існує високий ризик прояву корупції.
З початку 2018 року до райдержадміністрації не надходили усні та письмові звернення за фактами оскаржень незаконних дій службових осіб органів виконавчої влади.
Питання боротьби з корупційними проявами на території району знаходиться на постійному контролі в керівництва райдержадміністрації.

 

В інтересах недопущення можливих порушень прав громадян, при наявній інформації щодо будь-яких корупційних проявів суб’єктів владних повноважень, рекомендуємо звертатися за вказаними контактами.

АНТИКОРУПЦІЙНІ ЛІНІЇ ПРЯМОГО ЗВ’ЯЗКУ
ПРОКУРАТУРА ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(м. Хмельницький, провулок Військоматський, 3)
«телефон довіри»:
-(0382) 755-139
УПРАВЛІННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
(м. Хмельницький, вул. Героїв Майдану, 19)
«телефон довіри»:
-(0382) 651-257
УПРАВЛІННЯ МВС УКРАЇНИ В ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
(м. Хмельницький, вул. Зарічанська, 7)
«контактні телефони»:
– (0382) 692-507
– (0382) 692-370
ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
(м. Хмельницький, майдан Незалежності, Будинок Рад)
«контактні телефони»:
-(0382) 762-134
– (0382) 764-269

 


Календарь
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Зодіак: Стрелец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація