Відділ Держгеокадастру роз'яснює:

 

 
 

Відділ у Віньковецькому районі ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області

Адреса: 32500 смт. Віньківці, вул. Соборної України,1, тел. 03846-2-13-54

Начальник Відділу у Віньковецькому районі ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області Сивун Ярослав Олександрович

«ПЕРЕЛІК
платних адміністративних послуг, що надаються Державним агентством земельних ресурсів

 та його територіальними органами

Найменування послуги

Розмір плати за надання послуги (грн.)

1. Державна реєстрація земельної ділянки

65

2. Державна реєстрація обмежень у використанні земель

161

3. Внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про:

 

 • землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць

161

 • обмеження у використанні земель

 

 • земельну ділянку

60

4. Надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі:

 

 • витягів з Державного земельного кадастру про:
 • землі в межах території адміністративно-територіальних одиниць
 • обмеження у використанні земель
 • земельну ділянку

71
68
53

 • довідки, що містить узагальнену інформацію про землі (території)

71

 • викопіювань з кадастрової карти (плану) та іншої картографічної документації Державного земельного кадастру

31

5. Пошук, перегляд, копіювання та роздрукування відомостей з Державного земельного кадастру про:

 • нормативно-грошову оцінку земель та земельних ділянок
 • земельні угіддя
 • частини земельної ділянки, на які поширюється дія сервітуту, договору суборенди земельної ділянки
 • координати поворотних точок меж об’єктів кадастру
 • бонітування ґрунтів

100
67
77
67
126

6. Виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення

61

 

Новини відділу у Віньковецькому районі ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області

 
 
Електронні торги

17 вересня 2018 року Державна служба з питань геодезії, картографії та кадастру  і ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України в рамках пілотного проекту впровадження електронних земельних торгів уклали Договір про забезпечення функціонування системи електронних земельних торгів.
Система OpenMarket (ДП “СЕТАМ” Міністерства юстиції України) реалізує майно через мережу Інтернет. Працює на всій території України з 2014 року.
Відповідно до укладеного договору електронні земельні торги проводяться на електронному майданчику ДП «СЕТАМ» https://land.setam.net.ua/auctions
Так, подання заяв учасниками земельних торгів та проведення електронних аукціонів відбувається безпосередньо на зазначеному електронному майданчику.

З метою належної організації процесу подання заяв учасниками електронних земельних торгів доводимо до відома наступне

Користувач, який виявив намір придбати лот, зобов’язаний не пізніше, ніж за три робочих дні до дня проведення електронних земельних торгів

 • зареєструватися у системі електронних земельних торгів,
 • подати заяву про участь в таких торгах
 • сплатити реєстраційний та гарантійний внески в розмірі, на окремі рахунки виконавця електронних земельних торгів.

Інформація про дату проведення аукціону, виконавця електронних земельних торгів, строк подання заяв, реквізити для сплати реєстраційного та гарантійного внесків та їх розміри, а також інші обов’язкові відомості зазначені в інформації про лот на відповідному електронному майданчику https://land.setam.net.ua/auctions по кожному лоту окремо.

Реєстрація учасників на електронному майданчику, подання заяв та посвідчення копій доданих до заяви документів здійснюється з накладенням електронного цифрового підпису, тому для участі у електронних торгах обов’язковим є отримання такого підпису у органах ДФС для фізичних осіб та представників юридичних осіб, які будуть приймати участь у торгах.
У заяві про участь в електронних земельних торгах зазначаються такі відомості:

 • адреса електронної пошти для надсилання повідомлень;
 • контактний номер телефону;
 • поштова адреса;
 • реквізити рахунку учасника, на який повинен бути повернутий гарантійний внесок;
 • реєстраційний номер лота, щодо якого подається заява.

Крім того:

учасник – фізична особа додає до зазначеної заяви копію довідки про присвоєння йому реєстраційного номера облікової картки платника податків (ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків) та копію паспорта, а іноземний громадянин та особа без громадянства зазначають у заяві прізвище, ім’я та по батькові, громадянство (підданство) іноземної держави, постійне місце проживання в країні, громадянином (підданим) якої є особа;
користувач – фізична особа – підприємець зазначає у заяві прізвище, ім’я та (за наявності) по батькові; реєстраційний номер облікової картки платника та номер та серію паспорта;
користувач – юридична особа зазначає у заяві найменування юридичної особи; код згідно з ЄДРПОУ; прізвище, ім’я, по батькові представника юридичної особи, уповноваженої підписувати від її імені документи; серію та номер документа, що посвідчує особу уповноваженого представника, реквізити документа, що підтверджує його повноваження; для іноземних юридичних осіб – найменування, місцезнаходження та державу, в якій зареєстрована юридична особа.
Неприпустимим є допущення помилок у найменуванні учасників земельних торгів, ідентифікаційних номерах фізичних осіб, кодах згідно з ЄДРПОУ юридичних осіб, контактній інформації та реквізитах, оскільки ці відомості зазначаються у протоколах проведення торгів та договорах оренди земельних ділянок, що є підставами для набуття прав оренди на земельні ділянки.
Разом із заявою про участь в електронних земельних торгах подаються документи, що підтверджують сплату реєстраційного та гарантійного внесків, копія документа, що посвідчує особу уповноваженого представника або копія наказу про призначення керівника для юридичної особи.
Після подання заяви виконавець земельних торгів забезпечує перевірку її відповідності встановленим  вимогам та у разі її відповідності автоматично присвоює заяві реєстраційний номер, фіксує дату і час її подання, реєструє користувача як учасника та не пізніше наступного дня після отримання документів надсилає йому аукціонний вхідний квиток.
Після отримання аукціонного вхідного квитка учасник не пізніше 19 год. 00 хв. дня, що передує дню проведення електронних земельних торгів, додає його до своєї заяви про участь та завантажених документів у системі електронних торгів. Аукціонний вхідний квиток є підставою для здійснення (активації) або анулювання учасником цінової пропозиції під час електронних земельних торгів.
Проведення електронних торгів оптимізує витрати часу та ресурсів для запуску аукціонів онлайн і позбавляє обмежень територіального принципу, який передбачає фізичну присутність покупця на місці проведення аукціону і є суттєвим обмежуючим фактором інтенсифікації торгів.

Додатково рекомендуємо переглянути відео-інструкцію щодо реєстрації учасника та подання заяви на участь у земельних торгах

 

ОГОЛОШЕННЯ

На офійному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua/ (у розділі  «Публічна кадастрова карта») працює електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Сервіс дозволяє здійснити оплату послуги за допомогою електронного платіжного засобу та замовити одержання витягу у будь – якому зручному для вас центрі надання адміністративних послуг.

 

Доручення Володимира Гройсмана – забезпечити прозорість земельних відносин та розширити повноваження місцевих рад

На виконання  доручення Віце-перм`єр-міністра України В.Б. Гройсмана рішенням колегії Держземгантства України запроваджено перший етап заходів реформування сфери земельних відносин в Україні, спрямованих на забезпечення прозорості земельних відносин та розширення повноважень місцевих рад.
Так, з 15 жовтня 2014 року обов’язковим стало врахування позиції органі місцевого самоврядування у питаннях розпорядження землями сільськогосподарського призначення державної власності. Під час розгляду питання про надання у власність або користування земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності територіальні органи земельних ресурсів надсилатимуть сільським, селищним, міським радам за місцем розташування земельної ділянки запити про висловлення позиції щодо можливості надання дозволу на розроблення документації із землеустрою, на підставі якої зазначені земельні ділянки можуть бути передані у власність або користування.
З метою реалізації повноважень органів місцевого самоврядування у сфері земельних відносин запроваджуються нові механізми забезпечення їх актуальною інформацією з Державного земельного кадастру  - в рамках пілотного проекту буде створена можливість користуватися відомостями про землі в режимі он-лайн. До проведення пілотного проекту будуть залучені 50 сільських, селищних та міських рад, переліки яких узгоджуються з асоціаціями органів місцевого самоврядування України.
З метою запровадження прозорості земельних відносин з 15 жовтня цього року права на земельні ділянки для ведення товарного сільськогосподарського виробництва продаватимуть на конкурентних засадах. Інформація про перелік таких ділянок та результати відкритих публічних земельних аукціонів регулярно оприлюднюватиметься на офіційному веб-сайті Держземагентства України.
Для спрощення процедури реєстрації прав на земельні ділянки передбачено до кінця року здійснити автоматизовану передачу до Державного реєстру речових прав відомостей про 1,5 мільйона земельних ділянок, які були зареєстровані в Державному реєстрі земель до 1 січня 2013 року. Враховуючи динаміку наповнення Державного земельного кадастру інформацією про такі земельні ділянки, може бути внесено інформація про 1,7-1,8 мільйонів земельних наділів. Це значно спростить процедури реєстрації прав для власників цих ділянок. На сьогодні земельним відомством, діяльність якого спрямовується Віце-прем`єр-міністром України Гройсманом В.Б., розробляється ряд законопроектів, яким передбачається реалізувати широке коло питань з реформування сфери земельних відносин на засадах прозорості, конкурентності та доступності інформації про землі для широкого загалу, які сприятимуть подоланню корупції та збільшенню надходжень до місцевих бюджетів, забезпеченню децентралізації влади, підвищенню ефективності територіального планування та якості управлінських рішень.

 

Інформація про проведену Відділом Дежгеокадастру у Віньковецькому районі інформаційно – роз`яснювальну роботу та публічну діяльність за І півріччя 2018 року
Інформаційні та технологічні картки, які почнуть діяти з 01.01.2015 року
ЗВІТ про підсумок роботи Відділу Держземагентства у Віньковецькому районі за 2013 рік (22.01.2014)
До відома власників землі та землекористувачів (14.01.2014)
РОЗ’ЯСНЕННЯ ЩОДО РОЗРОБКИ ПРОЕКТІВ ЗЕМЛЕУСТРОЮ,ЩО ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЕКОЛОГО - ЕКОНОМІЧНЕ ОБГРУНТУВАННЯ СІВОЗМІН (30.10.2013)
Кадастровий номер земельної ділянки: для чого він потрібен і як його отримати? (09.10.2013)
Зміни  до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції»
Інформаційні та технологічні картки відділу Держземагенства у Віньковецькому районі(20.08.2013)
Земельні ділянки які могли б зацікавити інвестора та можуть бути передані для реалізації інвестиційних проектів
«Що саме собою являє публічна кадастрова карта? І яким чином вона може допомогти населенню Віньковеччини?»
«Щодо визначення кадастрового номера земельної ділянки»(22.07.2013)
СІВОЗМІНИ(28.05.2013)
При розробці законопроекту про обіг земель враховано досвід розвинутих країн, передусім Європейського Союзу(23.04.2013)
Новий механізм проведення суцільної нормативної грошової оцінки земель несільськогосподарського призначення відпрацьовується за участі науковців та громадськості (18.04.2013)
Щодо обговорення проекту Закону України “Про обіг земель сільськогосподарського призначення” (18.04.2013)
 
 

Календарь
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Зодіак: Стрелец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація