Будівництво та архітектура

 

 
 

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва "Будівництво зовнішніх мереж водопостачання в с.Охрімівці Віньковецького району Хмельницької області" (16.12.2019)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Тичини, Набережна, Центральна, Л.Українки в селі с.Слобідка-Охрімовецька Віньковецького району Хмельницької області» (13.12.2019)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Ортинського с.Женишківці Віньковецького району Хмельницької області»

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва «Будівництво водопроводу в с.Гоголі Віньковецького району Хмельницької області»

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва «Будівництво ЛЕП-10кВ для приєднання до електричних мереж АТ «Хмельницькобленерго» фотогальванічної електростанції ТОВ «Екотехнік-Віньківці»  по вул. Винниченка в  смт. Віньківці  Віньковецького району Хмельницької області» (28.10.2019)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва: " Будівництво пункту по прийому та зберігання зерна по вул.Максима Кривоноса,3 в с.Зіньків, Віньковецького району Хмельницької області " ( 19.08.2019)

Схема Детального плану території під розташування складу для зберігання сільськогосподарської продукції в с.Осламів Осламівської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області (12.08.2019)

Детальний план території смт. Віньківці вул.Жовтнева (12.08.2019)

ДОВІДКА ПРО ГРОМАДСЬКЕ ОБГОВОРЕННЯ
у процесі стратегічної екологічної оцінки проекту громадських слухань щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації детального плану території земельної ділянки площею 1.4 га, кадастровий номер 6820683500:03:005:0002, землі сільськогосподарського призначення на території Зіньківської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області за межами населених пунктів призначається для розташування пункту по прийому та зберіганню зерна та Протокол обговорення

Стратегічна екологічна оцінка документів державного планування

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва: "Реконструкція та модернізація Віньковецького ліцею Віньковецької районної ради Хмельницької області по вул. Заславській, 13 в смт. Віньківці Віньковецького району Хмельницької області" (05.07.2019)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва: "Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Шкільна, Медвецького, Першотравнева с.Слобідка - Охрімовецька Віньковецького району Хмельницької області " (03.07.2019)

Детальний план території у зв'язку із будівництвом повітряної лінії ЛЕП - 10 кВ в смт Віньківці Хмельницької області ТОВ "ЕКОТЕХНІК-ВІНЬКІВЦІ" (26 червня 2019 року)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва «Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Андрійчука, Шевченка, Ортинського с.Женишківці Віньковецького району Хмельницької області»

Заява про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території під розташування пункту по прийому та зберіганню зерна на території Зіньківської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області (03.06.2019 року)

Відповідь з екології по Заяві про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки Детального плану території під розташування пункту по прийому та зберіганню зерна на території Зіньківської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області (03.06.2019 року)

Схеми щодо розроблення детального плану території під розташування пункту по прийому та зберіганню зерна на території Зіньківської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області ( 03.06.2019 року)

Звіт з охорони навколишнього природного середовища щодо розроблення детального плану території під розташування пункту по прийому та зберіганню зерна на території Зіньківської сільської ради Віньковецького району Хмельницької області                  ( 03.06.2019 року)

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва "Реконструкція Зіньківського навчально-виховного комплексу «Середня спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – колегіум» по вул.Центральна,36 в с.Зіньків Віньковецького району Хмельницької області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва "Реконструкція Зіньківського навчально-виховного комплексу «Середня спеціалізована загальноосвітня школа I-III ступенів – колегіум» по вул.Центральна, 36 в с.Зіньків Віньковецького району Хмельницької області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування обєкта будівництва "Нове будівництво зовнішніх мереж питного водопроводу вул. Грушевського, Зоряна, Березина, Шевченка, Мирна, Садова, О.Кошового с.Женишківці Віньковецького району Хмельницької області"

Детальний план території щодо технічного переоснащення заправки польового стану «АЗС» ТОВ «Адамівка Агро» по вул. Польовій, 1А, в с. Адамівка, Віньковецького району Хмельницької області, що знаходиться на території Адамівської сільської ради  за межами населеного пункту  Адамівка Віньковецького району Хмельницької області

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва- "Будівництво та обслуговування об’єкта енергетичної інфраструктури (сонячна електростанція) по вул. Винниченка смт. Віньківці Віньковецького району Хмельницької області"

Містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва "Будівництво електростанції на сонячних батареях (об’єкта альтернативної енергетики з використанням енергії сонця) по вул. Винниченка в смт Віньківці Віньковецького району Хмельницької області ". Замовник: Товариство з обмеженою відповідальністю «ЕКОТЕХНІК-ВІНЬКІВЦІ»

Комітет забезпечення доступності інвалідів та інших маломобільних груп населення

Детальний план території для проектування об'єкта будівництва електростанції на сонячних батареях (об'єкта альтернативної енергетики з використанням енергії сонці)

Детальний план території з метою впорядкування земельної ділянки по вул.Заславська, 66/12 (ділянка №2)  та вул.Заславська, 66/12а (ділянка №1) в смт Віньківці (23.05.18)

Детальний план території для будівництва амбулаторії монопрактики села Петрашівка Віньковецького району Хмельницької області (14.05.18)

Детальний план території щодо будівництва сонячної (фотовольтаїчної) електростанції за межами населеного пункту с. Станіславівка Зіньківської сільської ради Хмелтницької області (27.04.18)

Детальний план території призначеної під будівництво і обслуговування обєктів енергетики, які виробляють електричну енергію з альтернативних джерел енергії на території Віньковецької селищної ради Віньковецького району Хмельницької області (06.11.2017р.)

Детальний план території з метою впорядкування території (для реконструкції, перепрофілювання приміщень та зміни цільового призначення земельних ділянок) для будівництва та обслуговування інших будівель громадської забудови на території недіючого заводу в кварталі вулиць Першотравнева, Сагайдачного, Заводська в селищі Віньківці Віньковецького (02.11.2017р.)

Містобудівна документація району

Роз’яснення щодо процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва об’єктів (залежно від категорії складності)

Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури на 2019 рік

Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури 2018

Реєстр містобудівних умов та обмежень для проектування об’єктів будівництва спеціально уповноваженого органу містобудування та архітектури 2017

Містобудівні умови та обмеження для проектування об'єкта будівництва

Забезпечення належної доступності осіб з інвалідністю та інших мало мобільних груп населення до об’єктів фізичного оточення по Віньковецькому району

Спрощення дозвільних процедур при будівництві.

Основним завданням  Президента України  у сфері будівництва є спрощення дозвільних процедур на всіх етапах створення об’єкту будівництва.
Для реалізації цих завдання було прийнято  Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», також переглянуто ряд підзаконних нормативно-правових актів. 
Протягом 2017 року на території Віньковецького району відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» було виконано такі заходи: 
1. стаття 27.  Забудова присадибних, дачних і садових земельних ділянок може здійснюватись на підставі будівельного паспорту, сюди можна віднести будівництво індивідуального (садибного) житлового будинку, садового, дачного будинку не вище двох поверхів (без урахування мансардного поверху) з площею до 300 м2, господарських будівель і споруд, гаражів, елементів благоустрою та озеленення земельної ділянки.
Протягом 2017 року для отримання повідомлення на початок будівельних робіт відділом житлово-комунального господарства, архітектури та цивільного захисту населення Віньковецької райдержадміністрації (далі - відділ) було видано 7 будівельних паспортів;
2. стаття 28. Встановлення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності здійснюється на підставі паспорту прив’язки, який надається уповноваженим органом містобудування та архітектури.
Протягом 2017 року до відділу для отримання паспорту прив’язки тимчасової споруди на території населених пунктах Віньковецького району надійшло 3 звернення, отже, видано 3 паспорти привязки;
3. стаття 29. Передбачає надання відділом вихідних даних на проектування об’єктів будівництва, які видаються на основі актуалізованої містобудівної документації. 
Для цього сесіями селищної та сільських рад, а також Віньковецькою районною радою було актуалізовано всю наявну містобудівну документацію, що дозволило відділу підготовити та видати в 2017 році 2 дозвільних документи.
З метою популяризації проведених реформ здійснених на виконання соціальних ініціатив Президента України серед громадськості та суб’єктів господарювання проводиться роз’яснювальна робота, також у приміщеннях дозвільного центру, відділу житлово-комунального господарства, архітектури та цивільного захисту населення Віньковецької райдержадміністрації, органу державного архітектурно-будівельного контролю, в яких здійснюється прийом забудовників та офіційному сайті Віньковецької райдержадміністрації розміщено роз’яснення процедур отримання документів, необхідних відповідно до законодавства для здійснення будівництва залежно від складності об’єкта. Основними пріоритетними направленнями у галузі містобудування та будівництва є недопущення ускладнення дозвільних процедур, створення Служби містобудівного кадастру, забезпеченням населених пунктів та території Віньковецького району сучасною містобудівною документацією.

23.02.2018  Відділ  житлово-комунального господарства, архітектури та цивільного захисту населення Віньковецької райдержадміністрації

ПАМ’ЯТКА ЗАМОВНИКУ ІНДИВІДУАЛЬНОГО БУДІВНИЦТВА

Після направлення замовником відповідно до статті 34 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повідомлення про початок виконання будівельних робіт до відповідних органів Держархбудінспекції України будівельний паспорт є підставою для виконання будівельних робіт.
Будівництво має здійснюватись відповідно до схеми забудови земельної ділянки з урахуванням ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення", ДБН 360-92** "Містобудування. Планування і забудова міських і сільських поселень", Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Правил пожежної безпеки в Україні. Врахувати вимоги ст. 5 Закону України «Про основи містобудування».
У разі зміни намірів забудови земельної ділянки (розміщення нових або реконструкція існуючих об’єктів), реалізація яких не перевищує граничнодопустимих параметрів, до будівельного паспорта можуть вноситись зміни.
Внесення змін до будівельного паспорта здійснюється відповідним уповноваженим органом містобудування та архітектури у порядку та на умовах, визначених для його отримання, протягом десяти робочих днів з дня надходження пакета документів, до якого входять:
заява на внесення змін до будівельного паспорта за формою, наведеною у додатку 1 до цього Порядку;
примірник будівельного паспорта замовника;
ескізні наміри змін (місце розташування будівель та споруд на земельній ділянці, фасади та плани поверхів нових об’єктів із зазначенням габаритних розмірів тощо);
засвідчена в установленому порядку згода співвласників земельної ділянки (житлового будинку) на забудову.
Зареєстрована декларація про готовність об’єкта до експлуатації є підставою для укладення договорів про постачання на прийнятий в експлуатацію об’єкт необхідних для його функціонування ресурсів - води, газу, тепла, електроенергії, включення даних про такий об’єкт до державної статистичної звітності та оформлення права власності на нього.
Замовник  зобов'язаний  протягом  семи календарних днів з дня  прийняття  в  експлуатацію  закінченого  будівництвом об'єкта письмово  поінформувати про це місцевий орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування за  місцезнаходженням  об'єкта будівництва.

23.02.2018  Відділ  житлово-комунального господарства, архітектури та цивільного захисту населення Віньковецької райдержадміністрації

 


Календарь
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Зодіак: Стрелец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація