А Г Р О С Е К Т О Р     Р А Й О Н У

 

 
 

НОРМАТИВНА БАЗА

ЗУ "Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо підтримки сільськогосподарських товаровиробників"

Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для розвитку тваринництва

Про внесення змін до Порядку справляння збору та використання коштів на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Про внесення змін до Порядку нарахування податку на додану вартість, що сплачується до державного бюджету переробними підприємствами за реалізовані ними молоко, молочну сировину та молочні продукти, м'ясо і м'ясопродукти, іншу продукцію переробки тварин, закуплених у живій вазі, а також виплати і використання коштів, що надійшли від його сплати

Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 р. № 246

Інформація

План - графік проведення виїзних ярмаркових заходів

Список зареєстрованих юридичних осіб на території Віньковецького району(із видом діяльності пов’язаних з виробництвом, переробкою с/г продукції, відповідно до КВЕД)

Інформація
про  підсумки роботи в агропромисловому комплексі Віньковецького району  за 2012 рік

Питання
щодо нарахування дотацій спрямованих на підтримку тваринництва
І. Нарахування та прийняття документів може здійснюватись з 25 лютого 2013 року (з моменту затвердження паспорту бюджетної програми спільним наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України та Міністерства фінансів України від 25.02.2013                          № 129/324). 1. Питання: якщо у грудні минулого року та у січні поточного не були прийняті документи, яким чином нараховувати дотацію за утримання та збереження молодняку?
Відповідь: нарахування дотації за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби здійснюється в залежності від віку тварини (не має перевищувати 15 місяців) та терміну утримання тварини у домогосподарстві (за кожні три місяці по                           250 гривень) на момент подання документів.
На тварин, яким виповнилось 15 місяців у грудні 2012 або січні - лютому 2013 – не може бути нараховано дотацію!
2. Питання: у діючій редакції постанови від 02.03.2011 № 246 виписано, що документи (за утримання та збереження молодняку ВРХ) приймаються щомісяця до першого числа наступного місяця та до 1 грудня 2012 р.
Відповідь: оскільки дія Порядку, затвердженого постановою КМУ від 02.03.2011 № 246, безстрокова, тобто не визначено на який рік, він діє протягом бюджетного року, якщо за певним напрямом передбачені і затверджені видатки бюджетних коштів.
Щодо зазначення 1 грудня 2012 року, то термін прийняття документів був обмежений груднем для забезпечення оформлення всіх необхідних процедур та виплати коштів у кінці бюджетного року.
Для уникнення подвійного тлумачення проектом постанови Уряду передбачено внесення змін, згідно з якими цифри "2012" буде замінено словом "поточного".
3. Нарахування часткового відшкодування на закупівлю установки індивідуального доїння здійснюється фізичним особам за установки, придбані з 1 січня 2013 року (документи, що підтверджують закупівлю такої установки мають бути датовані лише        2013 роком). Проектом постанови Уряду передбачено внесення змін, згідно з якими буде можливість відшкодовувати вартість установок, придбаних і у 2012 році (у разі прийняття постанови).
4. Нарахування бюджетної дотації за вирощені та продані на забій і переробку молодняк великої рогатої худоби та свині (крім свиноматок і кнурів) здійснюється за тварин, які були реалізовані на забій починаючи з 1 січня 2013 року (приймальна квитанція ф. ПК-2 форма повинна бути датована 2013 роком).
5. Нарахування часткового відшкодування вартості закуплених племінних телиць, нетелей та корів і вартості будівництва та реконструкції тваринницьких ферм і комплексів здійснюється за підсумками І кварталу 2013 року (станом на 1 квітня 2013 року).
6. Нарахування спеціальної бюджетної дотації за поголів’я корів м'ясного напряму продуктивності буде здійснюватись за наявних таких корів станом на 1 жовтня 2013 року, а документи подаватимуться до 5 листопада 2013 року.

До відома  господарств населення!

       Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України від 8 лютого 2013 року № 73 затверджено розподіл видатків передбачених законом України «Про державний бюджет України на 2013 рік» за КПКВК 2801540 «Державна підтримка галузі тваринництва» за такими напрямками:
-  виконання бюджетних зобов’язань минулих років, узятих на облік в органах державного казначейства ( мається на увазі виплата заборгованості за 2012 рік по витратах на закупівлю установки індивідуального доїння, а також виплата спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку ВРХ                      ( вересень, листопад місяці 2012 року).
-  виплата спеціальної бюджетної дотації фізичним особам за утримання та збереження молодняку великої рогатої худоби.
- виплата бюджетної дотації фізичним особам, фізичним особам-членам виробничих  або обслуговуючих  кооперативів, а також фермерським господарствам за вирощені та продані на забій і переробку суб’єктам господарювання, які мають власні (орендовані) потужності для забою тварин, молодняк великої рогатої худоби та свині ( крім свиноматок та кнурів).
- часткове відшкодування витрат на закупівлю установки індивідуального доїння.        
Прийняття та оформлення документів для нарахування дотацій проводиться відповідно до Порядку використання сум податку на додану вартість, сплачених переробними підприємствами до спеціального фонду державного бюджету, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 2 березня 2011 року № 246 ( із змінами).
читати повністю

 


Календарь
Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
Зодіак: Стрелец
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
© Віньковецька районна державна адміністрація